Usuwanie rys z szyb, polerowanie szyb

W trakcie budowy lub podczas eksploatacji często dochodzi do różnego typu mechanicznych uszkodzeń, zarysowań oraz trudnych do usunięcia zabrudzeń szkła. Okna PCV to jeden z najbardziej narażonych na różnego rodzaju uszkodzenia materiał budowlany. Bardzo często dopiero po wstępnym umyciu okien wychodzi na światło dzienne stan szyb wymagający interwencji. Zdarza się, zawodzi też system reklamacyjny. Odpowiedzialność przerzucana jest na różnych podwykonawców, którym często stara się przypisać zniszczenie szyb. W takim przypadku ustalenie sprawcy uszkodzeń- ze względu na czas kiedy zniszczenia zostały ujawnione, czasem już po zakończeniu robót- jest praktycznie niemożliwe.

Wymiana całości okna wiąże się z przedłużeniem czasu odbioru inwestycji, karami finansowymi, ponownym wezwaniem ekipy i zabrudzeniem lokalu, ale przede wszystkim ogromnymi kosztami związanymi z realizacją takiej wymiany.

Dzięki skorzystaniu z naszej usługi nie przekroczą Państwo nigdy wartości ceny całego okna. Nie ma dla nas też znaczenia czy rysa znajduje się wewnątrz czy na zewnątrz szyby.

Specjaliści na miejscu , w krótkim czasie dokonują naprawy zniszczonej szyby.

Renowacja okien i samo usuwanie rys w obiektach usługowych czy mieszkaniowych jest procesem złożonym. Z uwagi na dostęp do większości okien bezpośrednio z poziomu kondygnacji usługa jest prostsza do wykonania (pod względem technicznym) niż usunięcie rys znajdujących się po zewnętrznej stronie okna – często nie otwierającego się.

Szlifowanie szyb z wykorzystaniem technik alpinistycznych jest alternatywą dla kosztownego i czasochłonnego procesu ich wymiany.  Do tego usługa zostaje wykonana w czystości. Nie jest możliwe rozpoznanie miejsca, gdzie usuwane były rysy.

Usuwanie rys z szyb jest możliwe dzięki stosowanej przez nas metody polerowania jedno- lub wieloetapowego.

GLASSRENU
Metoda sucha do rozległych zadrapań oraz wżerów (np. po graffiti).

SCRATCH HOG
Metoda wymagająca dużego doświadczenia. Jest to wieloetapowy system usuwania głębokich zarysowań i usuwania rys z szyb.

Zapraszamy na www.extraline.waw.pl do zapoznania się z pełna ofertą firmy