USUWANIE RYS Z SZYB

polerowanie szyb

O nas

Polerowaniem szyb nasi specjaliści zajmują się od ponad 10 lat. W tym czasie udoskonaliliśmy naszą technikę oraz ciągle podnosimy kwalifikacje zawodowe.
Nasz zespół tworzą prekursorzy związani z branżą usuwania rys w Polsce. Na jego czele stoi Paweł Elis – fachowiec, który o renowacji okien wie wszystko.

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną też w usługach wysokościowych, dlatego usługi polerowania szyb wykonujemy zarówno z poziomu elewacji jak i przy wykorzystaniu technik wysokościowych. Polerowanie okien na linach jest oczywiście bardziej wymagające, natomiast niezbędne przy wykonywaniu usługi przy nieotwieralnych oknach czy kiedy etap budowy został już ukończony a lokatorzy czy najemcy zgłaszają reklamację co do stanu okien.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wielu firm budowlanych oraz deweloperskich, firma EXTRALINE połączyła technikę usuwania rys z szyb przy wykorzystaniu dostępu linowego.

Od kilku lat firma EXTRALINE zajmuje się profesjonalną renowacją: szyb, okien, elementów szklanych elewacji, świetlików czy witryn sklepowych przywracając im stan pierwotnej przejrzystości.

Nasze usługi stają się pod wieloma względami korzystniejsze w sytuacji, kiedy budowa wkracza w etap końcowy, a stan szyb po zewnętrznej stronie budynku jest nie do zaakceptowania.